AD74-1454C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 54"W x 74"High
SKU: AD74-1454C
UPC: 651588064191
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 58.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 14"