WR74-1460C Chrome Wire Shelving Unit 14"D x 60"W x 74"High
SKU: WR74-1460C
UPC: 651588079133
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 72.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 14"