AD74-1460C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 60"W x 74"High
SKU: AD74-1460C
UPC: 651588064238
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 66.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 14"