AD74-1830C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x 30"W x 74"High
SKU: AD74-1830C
UPC: 651588064351
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 42.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 18"