AD74-1836C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x 36"W x 74"High
SKU: AD74-1836C
UPC: 651588005293
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 50.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 18"