AD74-2136C Chrome Wire Shelving Add-On 21"D x36"W x 74"High
SKU: AD74-2136C
UPC: 651588064672
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 54.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 21"