AD74-3042C Chrome Wire Shelving Add-On 30"D x42"W x 74"High
SKU: AD74-3042C
UPC: 651588065235
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 82.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 30"