AD86-1448C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 48"W x 86"High
SKU: AD86-1448C
UPC: 651588065815
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 14"