AD86-2172C Chrome Wire Shelving Add-On 21"D x 72"W x 86"High
SKU: AD86-2172C
UPC: 651588066539
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 108.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 21"