WR63-2130C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 30"W x 63"High
SKU: WR63-2130C
UPC: 651588076194
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 50.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 21"