WR63-2160C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 60"W x 63"High
SKU: WR63-2160C
UPC: 651588076392
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 86.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 21"