WR63-3672C Chrome Wire Shelving Unit 36"D x 72"W x 63"High
SKU: WR63-3672C
UPC: 651588077078
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 138.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 36"