WR74-2154C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 54"W x 74"High
SKU: WR74-2154C
UPC: 651588081013
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 80.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 21"