WR74-3072C Chrome Wire Shelving Unit 30"D x 72"W x 74"High
SKU: WR74-3072C
UPC: 651588082874
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 140.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 30"