WR54-1842P Proform Wire Shelving Unit 42"W x 18"D x 54"H
SKU: WR54-1842P
UPC: 651588179499
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Width: 42"
Depth: 18"
Height: 54"