WR54-2160P Proform Wire Shelving Unit 48"W x 21"D x 54"H
SKU: WR54-2160P
UPC: 651588218419
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 84.00 LBS
Width: 48"
Depth: 21"
Height: 54"