WR63-1260P Proform Wire Shelving Unit 60"W x 12"D x 63"H
SKU: WR63-1260P
UPC: 651588219072
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Width: 60"
Depth: 12"
Height: 63"