WR63-1460P Proform Wire Shelving Unit 60"W x 14"D x 63"H
SKU: WR63-1460P
UPC: 651588180051
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 72.00 LBS
Width: 60"
Depth: 14"
Height: 63"