WR63-1472P Proform Wire Shelving Unit 72"W x 14"D x 63"H
SKU: WR63-1472P
UPC: 651588180075
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 84.00 LBS
Width: 72"
Depth: 14"
Height: 63"