WR63-1836P Proform Wire Shelving Unit 36"W x 18"D x 63"H
SKU: WR63-1836P
UPC: 651588180136
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 54.00 LBS
Width: 36"
Depth: 18"
Height: 63"