WR63-1842P Proform Wire Shelving Unit 42"W x 18"D x 63"H
SKU: WR63-1842P
UPC: 651588180150
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 58.00 LBS
Width: 42"
Depth: 18"
Height: 63"