WR63-1848P Proform Wire Shelving Unit 48"W x 18"D x 63"H
SKU: WR63-1848P
UPC: 651588180174
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 62.00 LBS
Width: 48"
Depth: 18"
Height: 63"