WR63-1872P Proform Wire Shelving Unit 72"W x 18"D x 63"H
SKU: WR63-1872P
UPC: 651588180235
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 94.00 LBS
Width: 72"
Depth: 18"
Height: 63"