WR63-3042P Proform Wire Shelving Unit 42"W x 30"D x 63"H
SKU: WR63-3042P
UPC: 651588219737
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 86.00 LBS
Width: 42"
Depth: 30"
Height: 63"