WR63-3048P Proform Wire Shelving Unit 48"W x 30"D x 63"H
SKU: WR63-3048P
UPC: 651588219751
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 98.00 LBS
Width: 48"
Depth: 30"
Height: 63"