WR74-1436P Proform Wire Shelving Unit 36"W x 14"D x 74"H
SKU: WR74-1436P
UPC: 651588180631
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 48.00 LBS
Width: 36"
Depth: 14"
Height: 74"