WR74-2454P Proform Wire Shelving Unit 54"W x 24"D x 74"H
SKU: WR74-2454P
UPC: 651588181171
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 88.00 LBS
Width: 54"
Depth: 24"
Height: 74"