WR86-3060P Proform Wire Shelving Unit 60"W x 30"D x 86"H
SKU: WR86-3060P
UPC: 651588221853
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 128.00 LBS
Width: 60"
Depth: 30"
Height: 86"