WR86-3048P Proform Wire Shelving Unit 48"W x 30"D x 86"H
SKU: WR86-3048P
UPC: 651588221839
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 104.00 LBS
Width: 48"
Depth: 30"
Height: 86"