WR86-3672P Proform Wire Shelving Unit 72"W x 36"D x 86"H
SKU: WR86-3672P
UPC: 651588221952
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 144.00 LBS
Width: 72"
Depth: 36"
Height: 86"