WR74-1448C Chrome Wire Shelving Unit 14"D x 48"W x 74"High
SKU: WR74-1448C
UPC: 651588079058
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 14"