AD74-1448C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 48"W x 74"High
SKU: AD74-1448C
UPC: 651588064153
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 54.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 14"