WR54-1860C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 60"W x 54"High
SKU: WR54-1860C
UPC: 651588042359
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 80.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 18"