WR54-2136C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 36"W x 54"High
SKU: WR54-2136C
UPC: 651588074091
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 21"