WR54-2148C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 48"W x 54"High
SKU: WR54-2148C
UPC: 651588074176
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 68.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 21"