WR63-1854C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 54"W x 63"High
SKU: WR63-1854C
UPC: 651588076057
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 74.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 18"