AD54-1848C Chrome Wire Shelving Add-On 18"D x 48"W x 54"High
SKU: AD54-1848C
UPC: 651588004975
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 18"