AD54-3048C Chrome Wire Shelving Add-On 30"D x 48"W x 54"High
SKU: AD54-3048C
UPC: 651588061954
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 92.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 30"