AD54-3672C Chrome Wire Shelving Add-On 36"D x 72"W x 54"High
SKU: AD54-3672C
UPC: 651588062197
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 132.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 36"