AD63-2430C Chrome Wire Shelving Add-On 24"D x30"W x 63"High
SKU: AD63-2430C
UPC: 651588063293
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 53.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 24"