AD86-2460C Chrome Wire Shelving Add-On 24"D x60"W x 86"High
SKU: AD86-2460C
UPC: 651588005613
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 96.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 24"