WR86-1836C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 36"W x 86"High
SKU: WR86-1836C
UPC: 651588042830
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 18"