WR54-2436BK Black Wire Shelving Unit 36"W x 24"D x 54"High
SKU: WR54-2436BK
UPC: 651588298459
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 64.00 LBS
Width: 36"
Depth: 24"
Height: 54"