WR54-3660BK Black Wire Shelving Unit 60"W x 36"D x 54"High
SKU: WR54-3660BK
UPC: 651588298534
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 128.00 LBS
Width: 60"
Depth: 36"
Height: 54"