WR63-2460BK Black Wire Shelving Unit 60"W x 24"D x 63"High
SKU: WR63-2460BK
UPC: 651588298770
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 98.00 LBS
Width: 60"
Depth: 24"
Height: 63"