AD54-1448C Chrome Wire Shelving Add-On 14"D x 48"W x 54"High
SKU: AD54-1448C
UPC: 651588060957
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 52.00 LBS
Height: 54"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 14"