M1848SL34C Wire Work Station Cart 18" x 48"
Mobile Cart, 48"W x 18"D x 40"H, includes: (1) flat wire shelf, (1) slanted wire shelf, (2) 29" posts, (2) 34" posts, (4) donut bumpers… Read more
SKU: M1848SL34C
UPC: 651588068816
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 40.00 LBS
Finish: Chrome
Height: 40"
Width: 48"
Depth: 18"
Country of Origin: China
Mobile Cart, 48"W x 18"D x 40"H, includes: (1) flat wire shelf, (1) slanted wire shelf, (2) 29" posts, (2) 34" posts, (4) donut bumpers, and (4) 5" thermoplastic resin casters (2 with brakes), chrome plated finish