M2436SL34C Wire Work Station Cart 24" x 36"
Mobile Cart, 36"W x 24"D x 40"H, includes: (1) flat wire shelf, (1) slanted wire shelf, (2) 29" posts, (2) 34" posts, (4) donut bumpers… Read more
SKU: M2436SL34C
UPC: 651588069158
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 42.00 LBS
Finish: Chrome
Height: 40"
Width: 36"
Depth: 24"
Country of Origin: China
Mobile Cart, 36"W x 24"D x 40"H, includes: (1) flat wire shelf, (1) slanted wire shelf, (2) 29" posts, (2) 34" posts, (4) donut bumpers, and (4) 5" thermoplastic resin casters (2 with brakes), chrome plated finish