WR5-36MSBA Stationary Stacking Basket Unit
SKU: WR5-36MSBA
UPC: 651588015308
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 70.00 LBS
Width: 48"
Depth: 36"
Height: 74"