WR86-1472P Proform Wire Shelving Unit 72"W x 14"D x 86"H
SKU: WR86-1472P
UPC: 651588181393
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 88.00 LBS
Width: 72"
Depth: 14"
Height: 86"